Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Prawie 20 letnie doświadczenia serwisowe pozwoliły na pozyskanie zaufania dużej liczby zadowolonych klientów, którzy przekonali się o atrakcyjności naszych cen, rzetelności i wysokiej jakości usług.

Nasz zespół pracowników posiada wiedzę i wieloletnią praktykę, umożliwiającą serwisowanie z dobrymi rezultatami wszelkich modeli niezależnie od ich wieku i stanu technicznego. Stąd też często odnotowujemy przypadki, że nasi Klienci po zmianie samochodu dalej współpracują z naszym serwisem. Nasz kompetentny i stabilny zespół korzystający na co dzień ze swojej wieloletniej praktyki w naprawach Mazdy jest mocnym argumentem przemawiającym na naszą korzyść. Mamy nadzieję również, że wszechstronny zakres usług serwisowych stanie się dla Państwa atrakcyjny i spowoduje chęć przyjazdu do naszego serwisu.

Wzrost oczekiwań Klientów co do jakości usług i postęp techniczny dopinguje nasz zespół do ciągłego rozwijania wiedzy technicznej i inwestowania w wyposażenie serwisu. W wieloletnich doświadczeniach naszego serwisu były uzyskane autoryzacje i spełnienie wymagań międzynarodowych norm jakościowych ISO, które bezpośrednio angażowały nas w podnoszenie standardów zarówno technicznych jak i obsługi Klienta.

Jeśli spotkacie się Państwo z niespodziewaną awarią samochodu, zapraszamy u nas zawsze uzyskacie niezbędna pomoc.

Skontroluj używaną Mazdę przed zakupem

Rynek aut używanych oferuje olbrzymią ilość samochodów jednak duży procent z nich to zużyte mechanicznie i często z cofniętymi licznikami auta, których nie powinno się kupić.

Regularne serwisowanie opłaca się

Regularne przeglądy i naprawy gwarantują, że po dłuższym okresie czasu nie spiętrzą się nagłe koszty napraw i trudności z samochodem.

MAZDA serwis usługi dodatkowe

Mamy nadzieję, że wszechstronny zakres usług serwisowych stanie się atrakcyjny i spowoduje chęć przyjazdu do naszego serwisu.