Home » Warto Wiedziec » Archiwum » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

24

kwi

Czy opłaca się kupić używaną Mazdę

Kalkulując nasze decyzje o zakupie używanej Mazdy, można poprzeć je obliczeniem strat jakie poniesiemy od razu po zakupie auta nowego rzędu 20 % i blisko 50 % w ciągu 3, 4 lat. Następnie proces ten przebiega już w mniejszym stopniu.

Jak z tego można wywnioskować, auta w tym wieku (kupione taniej o kilkadziesiąt tys. zł) powinny być szczególnie poszukiwane przez Klientów, jeśli spełnią warunki kontroli technicznej. Jeśli znajdą Państwo odpowiednie auto, zaoszczędzone środki finansowe pozwolą opłacić ewentualne naprawy przez wiele lat.

16

kwi

Szczególna pomoc dla Kobiet

Od dłuższego czasu można odnotować rosnącą ilość samochodów marki Mazda użytkowanych przez Kobiety, które muszą wielokrotnie samodzielnie zająć się ich serwisowaniem.

Nasz serwis zapewni Paniom przyjazną atmosferę i profesjonalnie zajmie się powierzonym autem, tak aby Klientki mogły być spokojne o stan techniczny swojego auta. Dla Klientek dla których szczegóły techniczne są męczące staramy się udzielać tylko niezbędne wyjaśnienia i skupiamy swoją uwagę na wykonaniu naprawy.

08

kwi

Kontrolowane auto nie zawsze zostaje kupione przez Klienta

co wykazuje opłacalność wykonania przeglądu, oraz że nie przysporzymy sobie niepotrzebnych kosztownych wydatków.

Dowiedz się więcej